Zde na webu

Soubory k překladu můžete odeslat ihned pomocí webového formuláře.

E-mailem

V případě, že máte texty v souboru (libovolného formátu, včetně naskenovaných textů a obrázků), zašlete je jednoduše na adresu preklady@manes.cz. Ihned jak obdržíte zpět potvrzení, máte jistotu, že na zakázce pracujeme a termín i kvalita bude dodržena.

Osobně

Texty samozřejmě můžete též přinést osobně do naší kanceláře na Národní třídu. Objednávku rádi sestavíme dle Vašeho přání. Pokud máte texty pouze na papíře, nevadí, zdarma Vám je kvalitně naskenujeme do souboru PDF.

Kurýrem

Texty můžete též spolu s objednávkou doručit k nám do kanceláře kurýrní službou. V případě problému zavolejte 777199802, 224930632, kurýrní službu Vám zajistíme sami často zdarma.

Poštou

Texty spolu s objednávkou nám můžete též zaslat doporučenou poštou na naši adresu. Ověřte si telefonicky, zda zásilka dorazila v pořádku, nebo uveďte na objednávce Vaši e-mail adresu, kam chcete zaslat informace.

Tipy

  • Texty dodávejte vždy spolu s objednávkou.
  • Zasílání doporučenou poštou je výhodné pro soudní překlady.
  • V případě problému s objednáváním, zavolejte 224930632, ihned Vám poradíme a pomůžeme.

Novinky a akce

Čtvrtek 11.4.2019

Přátelé, ve čtvrtek 11.4.2019 máme z rodinných důvodů otevřeno pouze 9-12 hodin. Děkujeme za pochopení.

Ceny od 1.5.2019

Slovenština a ukrajinština se přesunují do kategorie "běžných jazyků" Jejich ceny budou stejné jako například ceny angličtiny či němčiny. U ruského jazyka je to přesně naopak, přesunuje se do kategorie "ostatní jazyky".

Mánes na Facebooku

Používáte Facebook? Najděte si nás a přidejte mezi oblíbené. Dozvíte se tak o našich nabídkách, akcích i slevách. Najdete nás zde: www.facebook.com/manes.preklady.

Notářské kopie dokumentů

V případě, že nemáte notářské kopie dokumentů a nechcete chodit k notáři, můžete si jejich zhotovení objednat u nás. Cena je 149 Kč bez DPH + poplatek notáři. Notářské kopie budete mít připravené pro překlad do druhého dne.

Máte dotaz? Zavolejte
777 199 802

Máte dotaz? Napište
preklady@manes.cz

Najdete nás v centru Prahy
Národní třída 11